Baby fotograaf in Barneveld – Newbornfotoshoot bij Fotostudio Linda
- Linda van den Burg

- Jan 18
- 3 min read
Helemaal verliefd op deze baby fotoshoot van Jinte. Haar ouders moesten een stukje rijden voor deze fotoshoot, maar dat was het helemaal waard! Soms kiezen ouders ervoor de baby acne helemaal weg te photoshoppen, sommige ouders willen dat liever niet. Dan kunnen ze later laten zien hoe het in deze tijd was. Voor enkele afdrukken kunnen we dan een uitzondering maken!
Is dit niet heel lief <3.































Ben je op zoek naar een baby fotograaf in Barneveld die met liefde en aandacht de eerste momenten van jouw kindje vastlegt? Bij Fotostudio Linda ben je aan het juiste adres voor een professionele newbornfotoshoot en babyfotoshoot. In een warme en rustige studio leg ik pure herinneringen vast waar je een leven lang van geniet.
Newbornfotoshoot in Barneveld – de eerste weken vastgelegd
De eerste weken na de geboorte zijn uniek en komen nooit meer terug. Een newbornfotoshoot vindt idealiter plaats wanneer je baby minimaal 12 dagen oud is. Dan kan je kindje nog even landen en jij ook. In deze periode slaapt je kindje nog veel en is het ontspannen, wat zorgt voor zachte, tijdloze foto’s. Verschillend per baby, de geposeerde shoots kunnen wel tot en met ongeveer 4 weken en bij de lifestyle babyshoots maakt de leeftijd niet uit.
Als ervaren newborn fotograaf in Barneveld neem ik alle tijd voor jouw baby. Veiligheid, rust en comfort staan altijd voorop. Er is ruimte voor voedingen, verschonen en knuffelmomenten, zodat de fotoshoot ontspannen verloopt.
Babyfotoshoot bij een professionele baby fotograaf
Is je baby al wat ouder? Ook dan is een babyfotoshoot een prachtige manier om deze fase vast te leggen. Vanaf ongeveer 3 maanden worden baby’s steeds alerter en laten ze hun eigen persoonlijkheid zien — met lachjes, oogcontact en nieuwsgierige blikken.
Tijdens de babyfotoshoot bij Fotostudio Linda in Barneveld maak ik spontane en pure beelden. Geen geforceerde poses, maar echte momenten die laten zien wie jouw kindje is.
Fotostudio Linda – newborn en baby fotograaf in Barneveld
Fotostudio Linda is gevestigd in Barneveld en speciaal ingericht voor newborn- en babyfotografie. De studio is warm, comfortabel en afgestemd op jonge baby’s. Ik werk met zachte materialen, neutrale tinten en tijdloze styling, zodat de aandacht volledig naar jouw kindje gaat.
Als baby fotograaf in Barneveld vind ik het belangrijk dat ouders zich op hun gemak voelen. Vooraf bespreken we jullie wensen, zodat de foto’s perfect aansluiten bij jullie stijl.
Baby fotograaf in Barneveld op de Veluwe
Ouders komen niet alleen uit Barneveld, maar ook uit Voorthuizen, Ede, Lunteren, Scherpenzeel en andere plaatsen in de regio en op de veluwe voor een newbornfotoshoot of babyfotoshoot bij Fotostudio Linda. De centrale ligging en persoonlijke aanpak maken de studio goed bereikbaar voor gezinnen uit heel Gelderland.
Wanneer kies je voor een newbornfotoshoot of babyfotoshoot?
Wanneer plan je een newbornfotoshoot?
Het beste moment voor een geposeerde newbornfotoshoot is binnen de eerste 2 tot 4 weken na de geboorte. Het is daarom aan te raden om tijdens de zwangerschap al een plekje te reserveren. Na 4 weken kan je ook nog prachtige lifestyle baby foto's maken.
Tot welke leeftijd is een babyfotoshoot mogelijk?
Een babyfotoshoot kan op elke leeftijd, van een paar maanden tot bijna één jaar. Elke fase heeft zijn eigen charme en wordt met zorg vastgelegd.
Leg deze bijzondere tijd vast
De babytijd gaat sneller voorbij dan je denkt. Met een professionele newbornfotoshoot of babyfotoshoot in Barneveld leg je herinneringen vast die met de jaren alleen maar waardevoller worden.
Ben je op zoek naar een liefdevolle en ervaren baby fotograaf in Barneveld? help ik je graag bij Fotostudio Linda.
📩 Neem gerust contact op voor meer informatie of het reserveren van een fotoshoot.






Comments